Hakkımızda

http://www.milsoft.com.tr/images/milsoft_bina.jpgMilsoft Sistem  A.Ş., bilişim sektöründe kazanılmış 26 yıllık tecrübe ile 10 Mayıs 1989 tarihinde kurulmuştur. Firma köklü geçmişi ile sektörün öncü firmalarındandır.  Başlangıçta  NATO için askeri yazılımlar geliştiren Milsoft   1994 yılından itibaren Bilişim sektöründe  İletişim ve Network Ağ altyapısı ürünleri ile bayi kanalı üzerinden  firmalara  dağıtıcılık hizmeti  vermektedir. 

Kuruluşundan  bu yana modem, hat çoklayıcılar, network   yerel ağ ve geniş ağ  (LAN ve WAN) aktif ürünleri  / kablolama ve kabin pasif   ürünleri ve  test cihazları  ile son teknoloji ürünlerle  yelpazesini genişletmiş ve müşterilerine komple hizmet verebilen bir kuruluş olmuştur.

İletişim  sektöründeki değerli bilişim  kuruluşlarına  her türlü proje ve kaliteli ürün desteği veren, kaliteli  hizmet vermeyi amaçlayan Milsoft ,  müşterilerine yalnızca kutu satışı değil proje  uygulamalarında da değişik seçenekler ve  çözümler üretmek, teknik danışmanlık yapmak, diğer iş ortakları ile de  işbirliği yapmalarını sağlamaktadır.

Milsoft Sistem A.Ş. en basit  bağlantılardan karmaşık ağ ve iletişim  uygulamalarına  kadar son teknoloji tüm ürünlerimiz  ve teknik gücümüzle sizlere hizmet sunmak amacındayız. Bilişim Sektöründe  31 yaşını dolduran Milsoft bu hizmetleri ile,  Her yıl Interpro  tarafından gerçekleştirilen Bilişim 500  araştırmasında 1998-2020 yıllarında ilk beş yüz bilişim firması arasında yer almıştır.
        
Çalıştığımız bazı markalar;

  1. HCS  Kablolama  Ürünleri
  2. ESTAP,  GÜNKO,  TELMEK, HCS Kabin Ürünleri ve Aksesuarları
  3. HP / CISCO / D-LINK /  PLANET /  ZyXEL  Network Ürünleri (XDSL / DSLAM / IP / VPN /Router, Switch, Router,Wireless, Firewall, IP Phone, Eth.Adaptor. vb.)
  4. FLUKE  Test cihazları
  5. APC
  6. AT&T Cabling Systems

Referans Listemiz

Özelikle Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde Öncelikle Sistem Entegratör firmaları ,Bilişim  Bayileri, Altyapı firmaları, İnşaat-Elektrik Mühendislik Taahüt firmaları  ve danışman firmalarıdır. Milsoft olarak 23 Yıldır binlerce proje çalışması ve teslimatı firma kanalı üzerinden yapılmış, başarılı sonuçlar elde edilmiştir.

 

HEDEF “Ağ ve İletişim konusunda iş ortağınız Milsoft Sistem  olsun istiyoruz.”

 

Misyonumuz;

Bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir bir servis sağlayıcı şirket olarak, müşterilerimizin verimliliğini arttırmak, kendi işine odaklanmasını sağlamak ve her alanda katma değer elde etmelerini sağlayarak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz;

Türkiye’de, bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olmak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte tüm Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamak.